Besleme http://www.antalyataxi.net Besleme tr http://backend.userland.com/rss Fri, 16 Jun 2017 08:36:55 +0300 Antalya Otel Transfer http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-otel-transfer 3400000000034 ANTALYATAKSI.NET Transfer Koşulları1- Antalya Havalimanından Otellere Keza Otellerden Antalya Havalimanına Transfer Hizmetimiz     Paylaşımlı Transfer Olarak gerçekleşmektedir. Aynı Bölgeye Giden Başka Yolcu gruplarımız var      ise beraber , eger yok ise sadece siz ve sizin grubunuza transfer hizmeti verilecektir. Çok      bekleme     yapmadan ve farklı bölgeleri dolaşmadan otelinize direk transferiniz     gerçekleşmektedir. 2 - Uçaklarınız Rötar yaptı Fri, 03 Mar 2017 13:53:54 +0200 Antalya Lara Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-lara-taksi 3000000000030 0252 6060 475FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-4 Kişi 5-6 Kişi 7-8 Kişi 9-13 Kişi  ViP 1-13 Belek  54 TL   74 TL  89 TL 99 TL 124 TL Kemer  74  TL   99 TL 109 TL 129 TL 165 TL Alanya 139 TL 174 TL 184 TL 239 TL 280 TL Side   74 TL   94 TL 109 TL 124 TL 165 TL Kundu   34 TL   54 TL 64 TL 84 TL  99 TL Lara   34 TL  54 TL 64 TL 84 TL  99 TL Adrasan 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL 280 TL Alanya 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL 280 TL Avsallar 129 T Sun, 05 Mar 2017 10:54:49 +0200 Antalya Kundu Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-kundu-taksi 2900000000029 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-4 Kişi 5-6 Kişi 7-8 Kişi 9-13 Kişi  ViP 1-8 Belek  54 TL   74 TL  89 TL 99 TL 124 TL Kemer  74  TL   99 TL 109 TL 129 TL 165 TL Alanya 139 TL 174 TL 184 TL 239 TL 280 TL Side   74 TL   94 TL 109 TL 124 TL 165 TL Kundu   34 TL   54 TL 64 TL 84 TL  99 TL Lara   34 TL  54 TL 64 TL 84 TL  99 TL Adrasan 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL 280 TL Alanya 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL 280 TL Avsallar 129 T Fri, 16 Jun 2017 07:02:33 +0300 Antalya Alanya Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-alanya-taksi 2800000000028 0252 6060 475FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-4 Kişi 5-6 Kişi 7-8 Kişi 9-13 Kişi  ViP 1-13 Belek  54 TL   74 TL  89 TL 99 TL 124 TL Kemer  74  TL   99 TL 109 TL 129 TL 165 TL Alanya 139 TL 174 TL 184 TL 239 TL 280 TL Side   74 TL   94 TL 109 TL 124 TL 165 TL Kundu   34 TL   54 TL 64 TL 84 TL  99 TL Lara   34 TL  54 TL 64 TL 84 TL  99 TL Adrasan 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL 280 TL Alanya 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL 280 TL Avsallar 129 T Sun, 05 Mar 2017 10:54:36 +0200 Antalya Kemer Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-kemer-taksi 2700000000027 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-4 Kişi 5-6 Kişi 7-8 Kişi 9-13 Kişi  ViP 1-13 Belek  54 TL   74 TL  89 TL 99 TL 124 TL Kemer  74  TL   99 TL 109 TL 129 TL 165 TL Alanya 139 TL 174 TL 184 TL 239 TL 280 TL Side   74 TL   94 TL 109 TL 124 TL 165 TL Kundu   34 TL   54 TL 64 TL 84 TL  99 TL Lara   34 TL  54 TL 64 TL 84 TL  99 TL Adrasan 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL 280 TL Alanya 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL 280 TL Avsallar 129 Fri, 16 Jun 2017 07:02:08 +0300 Antalya Side Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-side-taksi 2600000000026 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-4 Kişi 5-6 Kişi 7-8 Kişi 9-13 Kişi  ViP 1-13 Belek  54 TL   74 TL  89 TL 99 TL 124 TL Kemer  74  TL   99 TL 109 TL 129 TL 165 TL Alanya 139 TL 174 TL 184 TL 239 TL 280 TL Side   74 TL   94 TL 109 TL 124 TL 165 TL Kundu   34 TL   54 TL 64 TL 84 TL  99 TL Lara   34 TL  54 TL 64 TL 84 TL  99 TL Adrasan 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL 280 TL Alanya 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL 280 TL Avsallar 129 Fri, 16 Jun 2017 07:01:46 +0300 Antalya Belek Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-belek-taksi 2500000000025 +9 0242 606 16 26*** TRANSFER FİRMASI ARAYANLAR YOLCULAR  İÇİN ÇOK ÖNEMLİ UYARI ***Google Aramasında Bulduğunuz Firma Eğer Reklam Vermiş ise Yeni Ve Geçmişi Belli Olmayan Büyük İhtimalle Kaçak Firmadır. Sadece Reklam Vererek Müşteri Ararlar ve 1 Ay Sonra Kaybolurlar. EĞER Buldugunuz Firma Google Arama Sayfasında Birinci Sayfa Birinci Sırada İse Bu Firma Kurumsal ve Köklü bir şirkettir. Bu Tür Firmaları Can ve Mal güvenliğiniz Açısından Tercih ediniz. Firmamız Fri, 16 Jun 2017 07:01:15 +0300 Antalya Transfer http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-transfer 2400000000024 +9 0242 606 16 26 *** TRANSFER FİRMASI ARAYANLAR YOLCULAR  İÇİN ÇOK ÖNEMLİ UYARI ***Google Aramasında Bulduğunuz Firma Eğer Reklam Vermiş ise Yeni Ve Geçmişi Belli Olmayan Büyük İhtimalle Kaçak Firmadır. Sadece Reklam Vererek Müşteri Ararlar ve 1 Ay Sonra Kaybolurlar. EĞER Buldugunuz Firma Google Arama Sayfasında Birinci Sayfa Birinci Sırada İse Bu Firma Kurumsal ve Köklü bir şirkettir. Bu Tür Firmaları Can ve Mal güvenliğiniz Açısından Tercih ediniz. Firmam Fri, 16 Jun 2017 07:00:05 +0300 Antalya Havaalani Transfer http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-havaalani-transfer 1700000000017 Fri, 16 Jun 2017 07:04:52 +0300 Antalya Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-taksi 1200000000012 +9 0242 606 16 26 *** TRANSFER FİRMASI ARAYANLAR YOLCULAR  İÇİN ÇOK ÖNEMLİ UYARI ***Google Aramasında Bulduğunuz Firma Eğer Reklam Vermiş ise Yeni Ve Geçmişi Belli Olmayan Büyük İhtimalle Kaçak Firmadır. Sadece Reklam Vererek Müşteri Ararlar ve 1 Ay Sonra Kaybolurlar. EĞER Buldugunuz Firma Google Arama Sayfasında Birinci Sayfa Birinci Sırada İse Bu Firma Kurumsal ve Köklü bir şirkettir. Bu Tür Firmaları Can ve Mal güvenliğiniz Açısından Tercih ediniz. Firmam Fri, 16 Jun 2017 07:00:40 +0300