Besleme http://www.antalyataxi.net Besleme tr http://backend.userland.com/rss Tue, 28 Feb 2017 14:01:18 +0200 Antalya Lara Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-lara-taksi 3000000000030 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-4 Kişi 5-6 Kişi 7-8 Kişi 9-13 Kişi  1 - Kişi Belek  54 TL   74 TL  89 TL 99 TL 25 TL Kemer  74  TL   99 TL 109 TL 129 TL 35 TL Alanya 139 TL 174 TL 184 TL 239 TL Side   74 TL   94 TL 109 TL 124 TL 30 TL Kundu   34 TL   54 TL 64 TL 84 TL Lara   34 TL  54 TL 64 TL 84 TL Adrasan 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Alanya 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Avsallar 129 TL 154 TL 164 TL 189 TL Beldibi   64 Tue, 28 Feb 2017 01:45:22 +0200 Antalya Kundu Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-kundu-taksi 2900000000029 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-4 Kişi 5-6 Kişi 7-8 Kişi 9-13 Kişi  1 - Kişi Belek  54 TL   74 TL  89 TL 99 TL 25 TL Kemer  74  TL   99 TL 109 TL 129 TL 35 TL Alanya 139 TL 174 TL 184 TL 239 TL Side   74 TL   94 TL 109 TL 124 TL 30 TL Kundu   34 TL   54 TL 64 TL 84 TL Lara   34 TL  54 TL 64 TL 84 TL Adrasan 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Alanya 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Avsallar 129 TL 154 TL 164 TL 189 TL Beldibi   64 Tue, 28 Feb 2017 01:45:10 +0200 Antalya Alanya Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-alanya-taksi 2800000000028 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-4 Kişi 5-6 Kişi 7-8 Kişi 9-13 Kişi  1 - Kişi Belek  54 TL   74 TL  89 TL 99 TL 25 TL Kemer  74  TL   99 TL 109 TL 129 TL 35 TL Alanya 139 TL 174 TL 184 TL 239 TL Side   74 TL   94 TL 109 TL 124 TL 30 TL Kundu   34 TL   54 TL 64 TL 84 TL Lara   34 TL  54 TL 64 TL 84 TL Adrasan 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Alanya 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Avsallar 129 TL 154 TL 164 TL 189 TL Beldibi   64 Tue, 28 Feb 2017 01:44:56 +0200 Antalya Kemer Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-kemer-taksi 2700000000027 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-4 Kişi 5-6 Kişi 7-8 Kişi 9-13 Kişi  1 - Kişi Belek  54 TL   74 TL  89 TL 99 TL 25 TL Kemer  74  TL   99 TL 109 TL 129 TL 35 TL Alanya 139 TL 174 TL 184 TL 239 TL Side   74 TL   94 TL 109 TL 124 TL 30 TL Kundu   34 TL   54 TL 64 TL 84 TL Lara   34 TL  54 TL 64 TL 84 TL Adrasan 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Alanya 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Avsallar 129 TL 154 TL 164 TL 189 TL Beldibi   64 Tue, 28 Feb 2017 01:44:42 +0200 Antalya Side Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-side-taksi 2600000000026 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-4 Kişi 5-6 Kişi 7-8 Kişi 9-13 Kişi  1 - Kişi Belek  54 TL   74 TL  89 TL 99 TL 25 TL Kemer  74  TL   99 TL 109 TL 129 TL 35 TL Alanya 139 TL 174 TL 184 TL 239 TL Side   74 TL   94 TL 109 TL 124 TL 30 TL Kundu   34 TL   54 TL 64 TL 84 TL Lara   34 TL  54 TL 64 TL 84 TL Adrasan 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Alanya 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Avsallar 129 TL 154 TL 164 TL 189 TL Beldibi   64 Tue, 28 Feb 2017 01:44:30 +0200 Antalya Belek Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-belek-taksi 2500000000025 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-4 Kişi 5-6 Kişi 7-8 Kişi 9-13 Kişi  1 - Kişi Belek  54 TL   74 TL  89 TL 99 TL 25 TL Kemer  74  TL   99 TL 109 TL 129 TL 35 TL Alanya 139 TL 174 TL 184 TL 239 TL Side   74 TL   94 TL 109 TL 124 TL 30 TL Kundu   34 TL   54 TL 64 TL 84 TL Lara   34 TL  54 TL 64 TL 84 TL Adrasan 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Alanya 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Avsallar 129 TL 154 TL 164 TL 189 TL Beldibi   64 Tue, 28 Feb 2017 01:44:16 +0200 Antalya Transfer http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-transfer 2400000000024 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-4 Kişi 5-6 Kişi 7-8 Kişi 9-13 Kişi  1 - Kişi Belek  54 TL   74 TL  89 TL 99 TL 25 TL Kemer  74  TL   99 TL 109 TL 129 TL 35 TL Alanya 139 TL 174 TL 184 TL 239 TL Side   74 TL   94 TL 109 TL 124 TL 30 TL Kundu   34 TL   54 TL 64 TL 84 TL Lara   34 TL  54 TL 64 TL 84 TL Adrasan 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Alanya 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Avsallar 129 TL 154 TL 164 TL 189 TL Beldibi   64 Tue, 28 Feb 2017 01:43:49 +0200 Antalya Havaalani Transfer http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-havaalani-transfer 1700000000017 Sat, 25 Feb 2017 16:01:49 +0200 Antalya Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-taksi 1200000000012 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-4 Kişi 5-6 Kişi 7-8 Kişi 9-13 Kişi  1 - Kişi Belek  54 TL   74 TL  89 TL 99 TL 25 TL Kemer  74  TL   99 TL 109 TL 129 TL 35 TL Alanya 139 TL 174 TL 184 TL 239 TL Side   74 TL   94 TL 109 TL 124 TL 30 TL Kundu   34 TL   54 TL 64 TL 84 TL Lara   34 TL  54 TL 64 TL 84 TL Adrasan 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Alanya 139 TL 179 TL 189 TL 239 TL Avsallar 129 TL 154 TL 164 TL 189 TL Beldibi   64 Tue, 28 Feb 2017 01:44:05 +0200 Antalya Havalimani Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-havalimani-taksi 80000000008 REZERVASYON FORMU 5 SANİYE İÇİNDE AÇILACAKTIR . Sat, 25 Feb 2017 15:34:46 +0200