Besleme http://www.antalyataxi.net Besleme tr http://backend.userland.com/rss Thu, 20 Jul 2017 17:40:54 +0300 Antalya Otel Transfer http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-otel-transfer 3400000000034 ANTALYATAKSI.NET Transfer Koşulları1- Antalya Havalimanından Otellere Keza Otellerden Antalya Havalimanına Transfer Hizmetimiz     Paylaşımlı Transfer Olarak gerçekleşmektedir. Aynı Bölgeye Giden Başka Yolcu gruplarımız var      ise beraber , eger yok ise sadece siz ve sizin grubunuza transfer hizmeti verilecektir. Çok      bekleme     yapmadan ve farklı bölgeleri dolaşmadan otelinize direk transferiniz     gerçekleşmektedir. 2 - Uçaklarınız Rötar yaptı Thu, 20 Jul 2017 13:09:04 +0300 Antalya Lara Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-lara-taksi 3000000000030 +9 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-3 Kişi 4-5 Kişi 6-7 Kişi 8-9 Kişi  ViP 1-13 Belek  70 TL   85 TL  90 TL 100 TL 120 TL Kemer  105 TL 115 TL 125 TL 130 TL 150  TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 TL Side 100 TL  110 TL 120 TL 135 TL 150 TL Kundu   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Lara   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Adrasan 165 TL 195 TL 210 TL 235 TL 255 TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 Thu, 20 Jul 2017 13:08:46 +0300 Antalya Kundu Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-kundu-taksi 2900000000029 +9 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-3 Kişi 4-5 Kişi 6-7 Kişi 8-9 Kişi  ViP 1-13 Belek  70 TL   85 TL  90 TL 100 TL 120 TL Kemer  105 TL 115 TL 125 TL 130 TL 150  TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 TL Side 100 TL  110 TL 120 TL 135 TL 150 TL Kundu   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Lara   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Adrasan 165 TL 195 TL 210 TL 235 TL 255 TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 Thu, 20 Jul 2017 13:08:34 +0300 Antalya Alanya Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-alanya-taksi 2800000000028 +9 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-3 Kişi 4-5 Kişi 6-7 Kişi 8-9 Kişi  ViP 1-13 Belek  70 TL   85 TL  90 TL 100 TL 120 TL Kemer  105 TL 115 TL 125 TL 130 TL 150  TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 TL Side 100 TL  110 TL 120 TL 135 TL 150 TL Kundu   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Lara   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Adrasan 165 TL 195 TL 210 TL 235 TL 255 TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 Thu, 20 Jul 2017 13:08:21 +0300 Antalya Kemer Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-kemer-taksi 2700000000027 +9 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-3 Kişi 4-5 Kişi 6-7 Kişi 8-9 Kişi  ViP 1-13 Belek  70 TL   85 TL  90 TL 100 TL 120 TL Kemer  105 TL 115 TL 125 TL 130 TL 150  TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 TL Side 100 TL  110 TL 120 TL 135 TL 150 TL Kundu   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Lara   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Adrasan 165 TL 195 TL 210 TL 235 TL 255 TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 Thu, 20 Jul 2017 13:08:09 +0300 Antalya Side Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-side-taksi 2600000000026 +9 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-3 Kişi 4-5 Kişi 6-7 Kişi 8-9 Kişi  ViP 1-13 Belek  70 TL   85 TL  90 TL 100 TL 120 TL Kemer  105 TL 115 TL 125 TL 130 TL 150  TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 TL Side 100 TL  110 TL 120 TL 135 TL 150 TL Kundu   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Lara   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Adrasan 165 TL 195 TL 210 TL 235 TL 255 TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 Thu, 20 Jul 2017 13:07:57 +0300 Antalya Belek Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-belek-taksi 2500000000025 +9 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-3 Kişi 4-5 Kişi 6-7 Kişi 8-9 Kişi  ViP 1-13 Belek  70 TL   85 TL  90 TL 100 TL 120 TL Kemer  105 TL 115 TL 125 TL 130 TL 150  TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 TL Side 100 TL  110 TL 120 TL 135 TL 150 TL Kundu   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Lara   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Adrasan 165 TL 195 TL 210 TL 235 TL 255 TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 Thu, 20 Jul 2017 13:07:42 +0300 Antalya Transfer http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-transfer 2400000000024 +9 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-3 Kişi 4-5 Kişi 6-7 Kişi 8-9 Kişi  ViP 1-13 Belek  70 TL   85 TL  90 TL 100 TL 120 TL Kemer  105 TL 115 TL 125 TL 130 TL 150  TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 TL Side 100 TL  110 TL 120 TL 135 TL 150 TL Kundu   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Lara   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Adrasan 165 TL 195 TL 210 TL 235 TL 255 TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 Thu, 20 Jul 2017 13:06:39 +0300 Antalya Havaalani Transfer http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-havaalani-transfer 1700000000017 Thu, 20 Jul 2017 13:05:22 +0300 Antalya Taksi http://www.antalyataxi.net/tr/antalya-taksi 1200000000012 +9 0242 606 16 26FİYATLAR GRUP FİYATIDIR. KİŞİBAŞI DEĞİLDİR GRUP 1-3 Kişi 4-5 Kişi 6-7 Kişi 8-9 Kişi  ViP 1-13 Belek  70 TL   85 TL  90 TL 100 TL 120 TL Kemer  105 TL 115 TL 125 TL 130 TL 150  TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 TL Side 100 TL  110 TL 120 TL 135 TL 150 TL Kundu   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Lara   45 TL   60 TL   70 TL   80 TL    90 TL Adrasan 165 TL 195 TL 210 TL 235 TL 255 TL Alanya 170 TL 190 TL 210 TL 225 TL 245 Thu, 20 Jul 2017 13:07:29 +0300